Usługi wypożyczalni kajaków na Śląsku

Imprezy integracyjne i firmowe są rodzajem nagrody motywacyjnej dla pracowników – takie grupowe wypady mają sprawić, że więź między pracownikami polepszy się. Lepiej się poznają, nauczą się dobrej współpracy – a dzięki temu stworzą zespół, który w pracy stanie się o wiele bardziej zaangażowany, a więc i wydajny.

Wypożyczalnia kajaków nad Wartą

wypożyczalnia kajakówTo zatem w interesie pracodawcy jest organizować takie imprezy, ponieważ koszt jest jednorazowy – a korzyści jest naprawdę wiele. Pojawia się jednak też pytanie – jaką atrakcję zapewnić pracownikom? Możliwości jest sporo. Niektórzy decydują się na grę w paintball. Inni na wizyty w escape roomach. A co ze spływami kajakowymi? To także wydaje się interesującą opcją, która dostarczy mnóstwa wrażeń! Kajaki są najczęściej dwuosobowe, dlatego każda osoba będzie musiała współpracować z drugą – w końcu wiosłować należy równo. Dlatego to także uczy współpracy, co będzie widoczne już na gruncie zawodowym. Aktywny wypoczynek taki jak spływy kajakowe jest zatem ciekawym pomysłem. Ile to będzie kosztowało pracodawcę? Na przykład wypożyczalnia kajaków na Śląsku, która znajduje się w pewnym miejscu nad Wartą, oferuje swoje usługi w naprawdę atrakcyjnych cenach. Za jeden kajak polietylenowy wraz z wiosłami i kapokami pracodawca zapłaci pięćdziesiąt złotych za cały dzień.

wypożyczalnia kajakówJeżeli mamy zespół pracowników złożony z dwudziestu osób, wówczas potrzebować będziemy raptem dziesięć kajaków – nie jest to zatem duży koszt, zważywszy na to, że wszyscy będą świetnie się bawić! Ale te kajaki także trzeba przetransportować w miejsce rozpoczęcia spływu. Tutaj śląska wypożyczalnia oferuje transport w cenie dwóch złotych netto za kilometr (i nawet jeśli po spływie nie wracamy do bazy, należy pamiętać, że kajaki muszą być tam odstawione i to trzeba wliczyć) – oczywiście nie za jeden kajak, ponieważ zaplecze samochodowe dobrej śląskiej wypożyczalni pozwala na przetransportowanie na przyczepie równocześnie dwunastu kajaków. Zatem nasza wypożyczona dziesiątka kajaków bez problemu zmieści się na jednej przyczepie! Podsumowując, taki profesjonalnie zorganizowany spływ kajakowy jest ciekawą formą integracji dla pracowników, dlatego warto rozważyć to rozwiązanie.

Zwłaszcza że jako pracodawcy nie zapłacimy dużo za taką formę relaksu. W rezultacie otrzymamy zaś zadowolonych pracowników, którzy będą zmotywowani do działania, zaangażowani w swoje obowiązki i będą dobrze czuli się ze sobą wzajemnie. W końcu celem imprez integracyjnych, wypadów takich jak spływy kajakowe czy paintball, jest stworzenie zgranego zespołu.