Wyjazd na mecz sposobem na integrację

Pracodawcy dokładają wszelkich starań, by ich zespoły pracownicze zawsze były ze sobą zintegrowane. Dzięki temu sprawnej wykonują swoją pracę i mają mnóstwo pomysłów na rozwiązywanie napotkanych problemów. Właśnie dlatego szukają nowych sposobów, by zachęcić pracowników do wspólnego spędzania czasu także poza pracą.

Wyjazdy dla fanów piłki nożnej

zorganizowane wyjazdy na meczePodejmują się organizacji różnego typu wyjazdów integracyjnych związanych z prywatnymi zainteresowaniami każdego członka zespołu tak, by mogli odnaleźć wspólny język na płaszczyźnie hobbystycznej. Jak powszechnie wiadomo prawie każdy polak w sezonie piłkarskim kibicuje naszej reprezentacji przed telewizorem. Jest to sport narodowy, który łączy nawet różne pokolenia w trakcie mistrzostw. Warto więc pomyśleć o firmowym wyjeździe na wydarzenia sportowe, które pozwolą zjednoczyć się w tak ważnych momentach. Może być to opcja dodatkowa dla pracowników i ich rodzin jako nagroda za dobrą dotychczasową pracę. Firmy przy organizacji tego typu wyjazdów mogą skorzystać z pomocy biur podróży, które podejmują się uzyskania zniżki na bilety dla większej grupy osób, ale także udostępniają środek transportu jeśli impreza odbywa się w innym mieście, bądź nawet innym kraju.

zorganizowane wyjazdy na meczeJest to ciekawa propozycja, ponieważ zorganizowane wyjazdy na mecze piłkarskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Świadczy to o trafnym wyborze wprowadzenia takich opcji do swoich ofert. Właściciel poświęcając niewielką kwotę na zorganizowanie wyjazdu chociażby do stolicy na mecze ligowe, może zachęcić swoich pracowników do integracji poza podłożem zawodowym. Wspólne spędzanie czasu na pewno wpłynie pozytywnie na komunikację w firmie, a także wzajemne zrozumienie. Wśród gotowych ofert można znaleźć zagwarantowane przeloty, noclegi w hotelach oraz bilety – w przypadku wyjazdów zagranicznych oraz szybki transport wraz z wyżywieniem i biletami w przypadków meczy na terenie kraju. Prawdziwe emocje, które gwarantuje zobaczenie swoich idoli na murawie może pobudzić kreatywność i przynieść wiele korzyści firmie. Wspólne spędzanie czasu z pracownikami poza firmą na pewno wpłynie pozytywnie na relacje z zarządem, a także między konkretnymi działami.

Raz na jakiś czas warto zainwestować w rozwój swoich ludzi i pokazać im, że liczą się także ich prywatne zainteresowania, które śmiało mogą wnosić i dzielić się nimi w pracy. Poza integracją jest to także oderwanie się chwilowo od rzeczywistości, zostawienie problemów służbowych w miejscu pracy i wzajemne dzielenie się szczęściem w czasie zwycięstwa.